Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE ETR kurzus, hogy is van?

SZTE ETR kurzus, hogy is van?

Figyelt kérdés
Azt írja ki,nekem most ,hogy az egyik kurzusom nincsen konfirmálva. 40 pontom van rá (informatika),de 41 kell a minimum bekerüléshez. Tehát akkor most nem biztos ,hogy bejutok. Nade, a többi informatika hely az már betelt , kettő kivételével, és az a kettő pont olyan időpontban van,amikor más kötelező órám van,amiknek az időpontját nem lehet megváltoztatni,mivel csak egy kurzust hirdettek meg belőlük. Lehetséges az,hogy majd olyan időpontra kell felvennem az informatikát,amikor el sem tudok majd járni? Hogy tudok így levizsgázni belőle? Ez így elég nagy szemétség,mert oké,hogy biztosít az egyetem helyet,de ha nem tudok eljárni az órára,mert más kötelező van abban az időpontban,akkor mi van? SZTE - TTIK -n kezdem a biológia szakot. Esetleg azt tudja valaki,hogy kötelező első évben az informatika?,mert az info-t a mintatanterv alapján az első szemeszterre ajánlja és oda van írva,hogy kötelezőség 2 kr. Akkor ezt attól,még hogy az első szemeszterre ajánlja fel lehet venni a 2 év elején(3 szemeszterben) is?

2014. aug. 24. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ez még csak a rangsoros volt, de az szerintem tegnap lezárult, vagyis nekünk biztos SZTE-GYTK. És az azt jelenti, hogy többen jelentkeztetek rá, de a felvételi pontszám alapján kiszámolja, és eltűnik a listádból, ha nem sikerült felvenned, melyről kapsz egy e-mailt. Amúgy lesz még versenyes kurzusfelvétel, nyugi. Sok sikert
2014. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!