Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-felvételi rendszerben a...

Az e-felvételi rendszerben a végleges hitelesítés hogyan történik? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A szabályzatban lehetett olvasni, hogy ügyfélkapun keresztül, vagy hitelesítő adatlap kitöltésével lehet a hitelesítést véglegesíteni, de mi ez az ügyfélkapu, vagy honnan kell az adatlapot beszerezni és hova kell elküldeni? Az ügyfélkapu az valami internetes dolog? Mit kell vele csinálni? Segítség, mert nem merek tovább lépni!
2010. jan. 16. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy egyszerűbb utat választottam.

Letöltöttem a hitelesítő adatlapot, kinyomtattam, és elküldtem postán.

Lehet ez az ügyfélkapus dolog még jobb, de nem tudom hogyan működik.

2010. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam mint az első. Biztonságosabb. Szerintem te is tedd ezt!
2010. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt a hitelesítő adatlapot hogyan tudom letölteni? Csak akkor jelenik meg, amikor már beírogattam az adataimat, meg minden lépésen végigmentem? Vagy hogy van ez?
2010. jan. 16. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapu úgy működik, hogy bemész okmányirodába, mondod, hogy akarsz egy ilyet regisztrálni. Kérnek egy email címet, meg egy felhasználói nevet. Beregisztrálnak, aztán kapsz egy emailt, azzal be tudsz lépni és aktiválni az ügyfélkaput. Utána e-felvin ügyfélkapuval értelemszerűen hitelesíted. Az egész kb 5 perc.
2010. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!