Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezett-e valaki idén...

Jelentkezett-e valaki idén (2014) a Minerva Szakközépbe? Van valaki akinek több információja van róla?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmilyen információval nem szolgálnak csak egy e-mailt küldtek hogy hány órakor kezdődik az évnyitó. Eddig csak rosszat hallottam róla, már azon is gondolkozom hogy inkább nem megyek oda. Amúgy kisgyermekgondozó és nevelő szakra jelentkeztem, viszont én szeretném komolyan venni mert érdekel, de így nem tudom...

Se könyvek, se órarend, semmi ! Örülnék ha lenne még egy sorstársam vagy valaki aki válaszokkal tud szolgálni, vagy aki már oda jár/ott végzett:) Előre is köszönöm :)



2014. aug. 26. 11:36
 1/3 anonim válasza:

Én is oda jelentkeztem, csak én hangmesternek. Én is megkaptam az e-mailt, hogy felvettek, meg hogy mikorra kell menni.

Szerintem ne aggódj, amikor bent voltam aláírni a papírokat, mondták hogy a tankönyveket majd a képzésvezető megmondja, hogy milyenre lesz szükség.

Azt is mondták, hogy első napokon még nem nagyon lesz semmi. Vigyünk jegyzetfüzetet. Első nap lesznek a csoportegyeztetések, valószínűleg akkor kapjuk meg az órarendeket, meg a fontosabb tudnivalókat.

Ennyi. Szerintem nem kell aggódni.

2014. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) remélem minden oké lesz :) viszont ha már itt vagyunk és nem bánod, beszélhetnénk pár szót kéaőbb, csak mert király lenne ismerni valakit, és örülnék ha nem csak keringnék két évig a suliban :D tudom kihasználom a helyzetet de hát látod...:D
2014. aug. 28. 17:07
 3/3 anonim válasza:
Én is jelentkeztem a suliba, sport és gyógymasszőr szakra...már alig várom hogy kezdődjön a suli :) ha gondolod írj rám :)
2014. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!