Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a vizsgám és nem...

Holnap lesz a vizsgám és nem tudom, hogyan tanulhatnám meg a műszaki/fizikai kérdésekre a választ?

Figyelt kérdés

Itt van pl ez a kérdés... [link]

Van olyan ebből még, hogy ha nincs holtjáték/ha nagy / ha kicsi... Egyszerűen a kérdés sem értem, tudom be kéne magolni h melyikhez melyik válasz tartozik, de keverem......

Plusz, fel vagyok mentve matekból, mert iszonyat szar logikám van, a fizikai kérdéseket sem értem...... Ami a fékútról szól, meg a mittudomén miről.....

Maga az elmélet része, táblák, irányjelzés, mikor kinek van elsőbbsége, stb stb ezek mennek. De a fizikai kérdéseknél még a kérdést sem tudom felfogni.......

Holnap lesz a vizsga, lehet hogy ezek miatt 3.jára fogok megbukni.

Van esetleg valami tanácsotok, hogyan tudnám jobban megjegyezni???



2014. aug. 26. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!