Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni a...

Hogyan tudnék beilleszkedni a gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-én kezdődik a tanév, csak én most kezdem a kilencediket egy gimiben. Tudnátok tippeket adni a beilleszkedéshez, hogy sok barátom legyen és elfogadjanak olyannak amilyen vagyok?

2014. aug. 26. 20:14
 1/2 anonim válasza:

Én is pont itt tartok, de én emiatt nem félek.:-)

Nem akarom, hogy az egész suli a haverom legyen, tanulni megyek oda, nem barátkozni.:-D

Légy önmagad, igaz nem lesz mindenki a barátod, de hát ez van..biztos találsz normális embereket is, még ha csak 1-et vagy 2-öt is, de inkább a tanulásra koncentrálj.

Hajrá! ;-)

2014. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elsőnek! Hidd el, lehet, hogy kellemesen fogsz csalódni! Sok sikert!
2014. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!