Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diákigazolványban a kép...

A diákigazolványban a kép fekete-fehér?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz az egyetemi beiratkozásom, vinni kell képet a diákhoz, de nekem csak fekete-fehér van. A gimisen is ez volt. Vihetem ezt vagy színes kell? Köszi a választ! :)
2014. aug. 27. 09:12
 1/8 anonim válasza:
Igen fekete-fehér (2 éve van meg)
2014. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
(1) Akarom mondani 2 éve úgy volt, most nem tudom :D de szerintem még mindig fekete-fehér
2014. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete-fehér, szerintem olyan is kell
2014. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamit félre olvashattál. A diákigazolványhoz nem neked kell vinni a képet. A diákra kerülő képet az okmányirodában készítik.
2014. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Az egyetemi levelemben azt írták, hogy vinni kell 1db igazolványképet.. jaj, ne! Ugye nem a NEK adatlapos kép lesz a diákom? :O Borzalmas lett, meg sem nézhettem, nem is szólt a nő, épp pislogok :( :D

2014. aug. 27. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írják, hogy vigyél igazolványképet, akkor vigyél, mert ezek szerint valamihez kell, de nem a diákhoz. A diákodon a NEK-es kép lesz.
2014. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az indexhez fog kelleni, nálunk is ahhoz kellett. Rárakják a képedet, hogy a tanáraid be tudjanak azonosítani. Ahhoz pedig teljesen jó a fekete-fehér is!
2014. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bélyeg tablókép is jó lehet erre a célra?
2014. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!