Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik iskolában tudom levelez...

Melyik iskolában tudom levelezőn a banki szakügyintéző képzést befejezni?

Figyelt kérdés
A 2007-2008-as tanévben a banki szakügyintéző, felsőfokú akkreditált képzés 1. évét Békéscsabán a Perfekt Közgazdasági Szakközépiskolában végeztem el. A nyár folyamán Budapestre költöztem és a CIB banknál állok alkalmazásban. A 2. évfolyamot szeretném levelező tagozaton Budapesten elvégezni. Melyik iskolában tudom levelezőn ezt a képzést befejezni?
2008. aug. 7. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én BGF-es vagyok nappalis banki szakügyintéző. Nálunk van levelező is. Szerintem itt simán befejezheted. De ha felsőfokú oktatás is elég nem főiskolán akkor meg Atalanta is jó. Ott is végzett ismerősöm. CIB-nél nincs véletlen részmunkaidős (vagy teljesmunkaidős) állás?:)
2008. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy fősulin nem tudom időben meddig lehetett jelentkezni, mert ugye be kell adni febrben a jelentkezést, vagy most meddig lehet még. De pl Atalantában vagy hasonlókban jelentkezhetsz szeptemberig is akár.
2008. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!