Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsgán a legjobb elérhető...

Bella2992 kérdése:

Pótvizsgán a legjobb elérhető jegy csak hármas lehet?!

Figyelt kérdés

Ma pótvizsgáztam, mert évvégén megbuktam biológiából... kijavította a tanár, és azt montda, hogy négyesre sikerült, de sajnos hármasnál jobb osztályzatot nem adhat rá. És ezt egyszerűen nem értem... ledegradálva érzem magam, hiszen megtanultam láthatóan négyesre azt a rohadt anyagot (amit év közben a tanár kettesre sem tudott)ás nem kapom meg a kiérdemelt jegyemet. Most csak én vagyok ilyen telhetetlen, vagy tényleg jogos a felhávorodás?

Tényleg csak hármas a maximum adható jegy? Miért?



2014. aug. 27. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez azért van, mert ugye 1-est kaptál év végén bioszból, és a mostani pótvizsgás 3-assal együtt kijött egy 2-es átlagnak. Mert ugye megbuktál év végén, és így lett végül elégséges az eredményed, ha összesítjük a karót a hármassal.

Én hatodikban voltam angolból pótvizsgázni, dolgozatot írtam, és mindent tudtam, de én is csak 3-ast kaptam.

2014. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, egy év végi bukás után nem akarják megadni a lehetőséget arra, hogy akár végül 5-ös legyél. Úgy vannak vele, hogy megérdemled a rosszabb jegyet, végül is örülj, hogy nem kell évet ismételned.
2014. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hmmm jogosak a válaszok, de tesiből is megbuktam (igen igen ezt tényleg megérdemlem bevallom) mert nem jártam be. Őszintén szólva a heti öt tesi nem volt ínyemre már a napi 8-9 óra mellett. És abból tegnap pótvizsgáztam...

Ott nem nézték az év közben szerzett jegyeket, csak azt a hármat amit ott kellett produkálni és annak az átlagát számolták ki. Tehát ha nagyon kis ügyes tapisfüles voltál, akkor lezártak négyesre is... tényleg nem értem

2014. aug. 27. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És az a 3 jegyet tesiből év közben szerezted, vagy a pótvizsgán kellett, és azt összesítették?

No de mindegy, én se értem... Ne bosszankodj, meglett, az a lényeg.

2014. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz, hogy hármas a legjobb adható jegy, ez a tanár vagy nagyon rosszindulatú, vagy nagyon tudatlan.
2014. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet tesiből pótvizsgázni? :) De amúgy nem, szerintem lehet rá bármit adni.
2014. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Bizonyítványba pótvizsga után 3-mas lehet a legjobb jegy, mert (5+1)/2=3.
2014. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én holnap pótvizságzom,szintén biológiából,de én örülnék a kettesnek is csak ne keljen évet ismételnem,de azért Gratulálok!:) Hanyadikos vagy illetve hány éves?
2014. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, te totál ökörséget beszélsz. A bizonyítványba beírták az elégtelent, majd beírják a javító vizsgán szerzett jegyet is. Nem számolnak átlagot!
2014. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#4, Tesiből nem voltak jegyeim, mert mint mondtam, nem jártam be ezért igen. Az ott szerzett 3 jegyet összesítették és úgy engedtek át.


#7, Nem hiszem hogy ez így lenne mivel pl tesiből nem egyes lettem. pótvizsgán meg épp meglett a kettes és úgy engedtek át. Bioszból szintén, egyes, de ott négyesre írtam meg a vizsgát még is csak hármas lehetek.


8#, Igazából ha eleget foglalkozol vele, akkor nincs mitől félned. 16 éves vagyok, és most megyek tizengeyedikbe. :)

2014. aug. 30. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!