Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok tanulni?

Ti hogyan szoktatok tanulni?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le a legjobb és leghasznosabb tnulási módszereket.

2014. aug. 27. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam jegyzetelni a lényeget, aztán elkezdem tanulni, és ha utána vissza tudom mondani hangosan, akkor biztosan menni fog. Nekem ez vált be.
2014. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszor is zenere tanulok, mert konnyebben felfogja az agyam...persze nem akar milyen zenere...youtubeon talalsz tanulos szamokat...beirod hogy relax songs for study...


Amugy meg kozepiskolas koromba pl a tartalmakat ugy tanultam meg hogy vettem sorra a mondatokat..egyet elovastam, kicsit atgondoltam az ertelmet, nem csak ugy mondtam egy lere...s igy mindig en voltam az egyetlen szemely az osztalyba, aki szorol szora vissza tudta mondani a tartalmakat, es persze nem bemagolva... Fontos hogy megertsd amit tanulsz...pl egy idegen nyelvbol kell tartalmat tanulj, akkor elengedhetetlen hogy megertsd amit mondasz, minthogy bemagold...annak semmi ertelme.. es ha valami nem tiszta ddig nem mesz tovabb hogy utana nezel :) sok sikert :)

2014. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Ment a zöld gomb :3
2014. aug. 28. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!