Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen táncot érdemes tanúlni?

Milyen táncot érdemes tanúlni?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok ballagni és úgy gondoltam hogy ki akarok próbálni valami újat. Arra gondoltam hogy szeretnék táncolni járni. Milyet érdemes tanúlni szerintetek?? :)
2014. aug. 27. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az sok mindentol fugg. pl milyen tancokat szeretsz, milyen tancokra van hajlamod, hol akarod "ertekesiteni" tudasod, stb... En pl modern tancorakat vettem utolso evesen es olyan volt hogy ket ora egy alkalom, de ez a ket oraba volt mindenfele... rock&roll, cha cha cha, angol-, becsi keringo, slow fox, stb. Es nagyon klassz volt az egesz...az a fo hogy jol erezd magad :)
2014. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Én is valami ilyesmire gondoltam amilyet te is tanúltál.
2014. aug. 28. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!