Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen nappali tagozaton...

Egyetemen nappali tagozaton minden hétköznap be kell járni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha van órád nem árt.Főleg ha van katalógus(névsor).Amelyiken nincs abból is valahogy át kell menni.Mondjuk nekem pénteken eddig soha nem volt órám.
2010. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

általában úgy van, hogy gyakorlatra (szeminárium) be kell járni, az előadásra meg nem kötelező, bár egyes helyeken oda is.

Aztán sok függ a tanároktól is, van aki komolyabban veszi ezt, és van aki kevésbé.

2010. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak kollokviumra, előadásra nem kötelező, már persze ha a tanár nem olyan őrült, hogy katalógust vezet előadásánál is. Gyakorlatról félévente 3at lehet hiányzoni.
2010. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hú oké köszi
2010. jan. 16. 21:19
 5/12 anonim válasza:
Vannak látogatásköteles előadások is (már ahol). Az elején érdemes azért mindehova bemenni és megfigyelni, ki mit vár el :)
2010. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

jó tanács:

dolgozz kicsit egyetem mellett

munkatapasztalat nélküli diplomásból sok van


nem kötelező bemenni előadásokra

de van ahol van jelenléti iv


gyakorlati órákra kötelező menni

2010. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és előfordulhat hogy lesz olyan napom amikor egyáltalán nem lesz órám ?
2010. jan. 16. 21:37
 8/12 anonim ***** válasza:

én fősulira jártam, nekem csak egy félévben volt pénteken órán. a többi félévben megúsztam a péntekeket.

egy barátnőmnek, aki másik fősulira járt, szerdáig volt órája, utána csüt-péntek szabad.

attól függ, mennyi órád van egy héten és azokat hogy veszed fel. így lehet hogy lesz üres napod. ha dolgozol akkor kérhetsz nappalin egyéni tanrendet is! nézz utána!

2010. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi,nem igen fogok dolgozni :D
2010. jan. 16. 22:06
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi,azt hiszem félreérthetően írtam: nem csak az lehet egyéni tanrendes,aki dolgozik. De indokolni kell.Így több szabadidőd lehet.
2010. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!