Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudná nekem valaki értelmezni...

Tudná nekem valaki értelmezni ezt a Diákhiteles mondatot?

Figyelt kérdés
"Hozzájárulok, hogy a Diákhitel Központ Zrt. továbbítsa a Diákhitelemet fogadó hitelintézethez azokat az adataimat, amelyek alapján a hitelintézet megállapíthatja, hogy a velem kötött bankszámlaszerződéshez kapcsolódó kedvezmények feltételei fennállnak-e."
2014. szept. 3. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a diákhitel központ továbbküldi a hiteligénylésed és az adataidat egy banknak akik majd elbírálják, hogy megkaphatod-e a hitelt.
2014. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én amikor igényeltem, akkor ennél a nemet választottam
2014. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első: biztos, hogy nem ezt jelenti, már csak azért sem, mert a bank nem dönthet arról, hogy én megkapom-e a hitelt, vagy sem.

Második: én is a nem-et fogom választani, hacsak itt valaki meg nem magyarázza, hogy mit jelent ez... :D

2014. szept. 3. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért szerinted kitől kapod a hitelt ha nem egy banktól?
2014. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

én sem értem igazából

az összesnél a nemre mentem és semmi gond nem lett belőle :D

2014. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem a mondatot:

Hozzájárulsz-e ahhoz, hogy kedvezményeket igénybe vegyél a diákhiteledet illetően (ha megfelelsz)?

2019. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyesféle kedvezmények lehetnek:

[link]

2019. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!