Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gitártanulás: ha minden nap...

Gitártanulás: ha minden nap gyakorlok egy órát, akkor kb. mennyi idő múlva fogom tudni olvasni a TAB-os kottát úgy, hogy nem kell ránéznem a kezemre? Tudom, hogy nem vagyunk egyformák, de kb. napi egy órás gyakorlással hány hónap vagy hét?

Figyelt kérdés
Még kisiskolás koromban tanultam furulyázni, akkor bármit el tudtam játszani hangjegyes kottából. Olyan jó érzés, hogy csak nézem a kottát és játszom, nem kell agyalni az ütemen, fogásokon... de már nem emlékszem, mennyi idő kellett ahhoz a szinthez... Nektek mennyi idő múlva sikerült és mennyi gyakorlással? /nem feltétlenül gitár, más hangszer is lehet../

2014. szept. 4. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Gitárnál ez soha nem fog működni.

Ha Tab akkor azért mert ritmika nincs benne jegyezve, ha kotta akkor azért, mert gitáron egy hang több helyen is megfogható.

2014. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
" soha nem fog működni " - de valahogy mégiscsak játszanak az emberek TAB-os kottából...
2014. szept. 4. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Élőben nem igazán.
2014. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Tab tanulashoz van de a gitarosok fejbol jatszanak

OO mennyit mondta a gitartanarom hogy ezt igy vagy ugy kell jatszani azutan az lett a vege hogy elrontottam elobe mer a kottat figyeltem masnap meg kotta nelkul bandaval koncerteztem ewlektromoson fejbol :D

2014. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!