Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Emlékeztek milyen...

Orvosisok! Emlékeztek milyen volt az első tanítási nap és az első hét az egyetemen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem nagyon...:D Bár már elég rég volt (2009-ben).

Arra emlékszem, hogy volt anatómia előadás, amin egy kicsit az anatómia történetéről meg a csontokról volt szó, és a csontoknál már alig tudtam követni:D Az összes gyakorlaton csak elmondták a lényeges infókat, meg balesetvédelmi oktatás volt. Jah, meg első héten volt ismerkedős est, white coat party, kaptunk pólót, fényképezkedtünk, meg kicsit ittasan énekeltünk és pintyőkéztünk a Tisza parton.

2014. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tavaly volt, így vmi megmaradt :) nálunk első félévben nincs se anat, se szövettan, helyette gyönyörűséges molekuláris sejtbiológia, amit itt elég komolyan is vesznek. Első héten lightos volt nagyon, el is könyveltük laza tárgynak, aztán 3 héttel később derült ki, hogy miről is szól ez a tárgy, hát jól pofára estünk :D Gyakorlatokon, fakultatív tárgyakon végig arra számítottunk, hogy majd elmondják a fontos tudnivalókat és mehetünk isten hírével, de helyette utána rögtön bele csaptunk a lecsóba sőt, vhol benn is kellett maradni tovább, mert ugye 15 perc elment az általános infókkal. Azt tudom, hogy a hétfő nagyon kaotikus volt, mert előtte volt a koliban beköltözős buli, 3 órát aludtam, aztán csütörtökön szemeszternyitó, 2 óra alvás után estem be pénteken. Szerencsére aznap nem volt semmi fontos, pár előadáson, meg latinon kívül. Erre emlékszem. Jó volt.
2014. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!