Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem hogy külföldön...

Van esélyem hogy külföldön tanulhassak?

Figyelt kérdés
Hogyan juthatnék ki külföldre? nem vagyok jó tanuló de nagyon szeretnék szerezni egy angol nyelv vizsgát légyszii írjatok! ja és fizetnék is ha kell csak azt szeretném meg tudni hogy csak jó tanulók mehetnek? nem értem :P
2010. jan. 18. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kimenni leginkább ösztöndíjjal lehet, először itthon tanulj meg angolul, aztán próbálkozz kint. Nyelvvizsgát is itthon kell letenni...


"fizetnék is ha kell"

Hahaha, max a szüleid. Meg gondolj már bele. Szerinted kit fogadnak inkább a külföldi sulik? Jó vagy rossz tanulót?

2010. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát én is úgy gondoltam hogy a szüleim fizetnének...! És hát ne úgy képzeld el hogy kettes tanuló csak hát van pár hármas... és csak kérdeztem hogy van e esélyem...de amúgy igazad van...:S
2010. jan. 18. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!