Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki a...

Találkozott már valaki a REFA-alapképzéssel? Mik a tapasztalatok? Használható valamire? Mennyire értékeli a munkaerőpiac?

Figyelt kérdés
Próbáltam kutakodni a neten, de semmi hasznosat nem találtam, ezért úgy gondoltam, itt teszem fel a kérdéseim. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 6. 22:35
 1/3 anonim válasza:
Érdekel még erre válasz vagy már az évek alatt nem releváns?:)
2018. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem érdekelne!!! Nagyon!! Elég drága ahhoz, hogy feleslegesen megcsináljam.
2018. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A REFA alapképzés hasznos. Főleg a mai piaci helyzetben, ahol minden vállalat, cég vagy KKV rá van kényszerítve arra, hogy optimálisan és a veszteségeket elkerülve folyamatosan fejlődjön, dolgozzon. Tegye mindenzt olyan formán, hogy emellett gazdaságilag is jó döntéseket hoznak és a megfelelő létszámmal dolgoznak. Erre nyujt megoldást a REFA. A vállalatok megbecsülik az ilyen tudással biro munkaerőt. Csak ajánlani tudom.

(nincs anyagi hasznom ebből, hogy ezt leírtam :) )

2019. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!