Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten,13. kerületben...

Budapesten,13. kerületben mennyit kérhet egy egyetemista különórákért (kisebbeket tanítanék biosz, kémia témában)?

Figyelt kérdés
orvosis vagyok és kéne egy kis pénz köv. félévben. nagyon szívesen adnék különórákat kisebb gyerekeknek, biológiából és kémiából, általános iskolásoknak matekból és magyarból is, abból is jó voltam. szeretek és tudok is magyarázni és gyerekekkel foglalkozni. csak nem tudom pesten mennyit lehet kérni egy óráért. mert sem túl alacsony, sem túl magas árat nem szeretnék mondani. és amúgy szerintetek van rá igény(egy lakótelepen élek, így itt a közelben gondoltam)
2010. jan. 19. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én vidéken tanítok bölcsészhallgatóként... 1000Ft/ óra. a rendes végzett tanár kb 1500/2000et kér itt. nyelvóra még több. de nem vagyok pofátlan, a lényeg, hogy szinte minden szabad időmben tanítok itthon, és szeretnek a gyerekek, megélhetéshez pedig elég az ösztöndíj mellé. gondolom BP-en jóval magasabb az árfolyam :)
2010. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem 1000-1500 között egy órára
2010. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetemisták ált annyit kérnek.

Tapasztaltabb tanárok szoktak 2000 felett...

2010. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!