Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatnék egy kis segítséget...

Kaphatnék egy kis segítséget (tanácsot)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok jelenleg. 8. osztályba járok, és egy kérdésem, amire szeretnék választ kapni. Tudjátok hosszú történet áll e mögött(mármint a mögött hogy fel kellett tennem a kérdést) A lényeg az, hogy a nagynéném(akivel tanulok), ő nagyon komolyan veszi a tanulást(amivel nincsen semmi bajom). Tehát az lenne a kérdésem, hogy mindegy e, hogy milyen gimnáziumban teszem le az éretségit. Ezt úgy értem, hogy én Hajdúszoboszlón lakom, és mindenáron Debrecenbe szeretnék tovább tanuluni.(Onnan pedig remélhetőleg felvesznek Bécsbe a közgadsagái egyetemre). Hajduszoboszlón van ez a Hőgyes Endre Gimnázium, és az a nagynéném véleménye, hogy gyenge, és hogy nem jó a tanítás.... tehát mégegyszer a kérdésem: mekkora kihatása van a jövőmre annak, hogy egy gyengébb gimiben teszem le az érettségit.(ne értesetek félre nagyon is szeretek tanulni... főleg nyelvet és történelmet :). csak.. nem tetszik, hogy olyan korán kell kelni..és később érek haza. Előre is köszönöm!

2014. szept. 16. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy hol teszed le az érettségit, teljesen lényegtelen. Hogy mennyire készítenek fel ebben vagy abban a gimnáziumban, az már egy teljesen más kérdés.
2014. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen igazad van.... a másik probléma..(lehet hülyének fogtok nézni..) hogy hiányozni fognak az o.társak..(tudom hogy minden ember életében megtörténik). mert nem tudom még ki akar ugyanabba a gimibe menni amelyikbe én
2014. szept. 16. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Első jól írta. Az a nem mind1, hogy hol hogyan tanítanak. Amúgy nagynénéd honnan tudja, hogy ott milyen a tanítás. Egy suli akár tíz év alatt is nagyot változhat. Osztálytársaktól ne félj, jönnek újak. A régiek nagyon nagy részét el is fogod felejteni :)
2014. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
onnan tudja hogy milyen a tanítás, hogy a testvéremet is ő tanítja, és ő a Hőgyesbe járt(most egyetemen van) és.. hát nem tetszett neki... de.. ti nem ismeritek mennyire finnyás.... egyébként köszönöm a választ
2014. szept. 17. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!