Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Távoktatás tagozatos diák...

Távoktatás tagozatos diák igénybe vehet vonatbérletre 50%os diák kedvezményt? Vagy ez olyan, mint a levelező?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 11:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Távos diákkal utazási kedvezményt nem lehet igénybe venni.
2014. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
van diákigazolványom és eddig 50 %os kedvezménnyel utaztam..ez most bérletre akkor nem értendő?
2014. szept. 21. 12:41
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Távoktatásos semmilyen diákkedvezményt nem vehet igénybe. A levelezős is csak 50%-os JEGYET vehet az iskola és a lakóhely között, bérletet nem! Amúgy meg a bérlet (nappalisoknak és estiseknek) 90%-os, 50%-os bérlet nem létezik.
2014. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
eddig se vehetted volna igénybe, örülj, hogy nem vették észre.
2014. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Dehogynem vehettem igénybe! Most még október 31 ig van egy ideiglenes diákigazolvány pótlóm ,tehát teljesen legáliasan utaztam ,nem sértettem szabályt.

A továbbiakban meg kiderült,hogy egyszeri jegyvételnél szintén jár az 50%kedvezmény , azonban bérletre nem.


Egyébként meg nem vágom,hogy minek ír olyan választ,aki nem tudja konkrétan, nincs tisztában a válasszal. Az törődjön bele ,hogy nem tudja :D köszike

2014. szept. 21. 17:48
 6/29 anonim ***** válasza:
Azért nézz utána, mert távoktatásra tényleg nem jár semmilyen utazási kedvezmény, jegyre sem 50%-os. Az a levelező, amire korlátozottan jár jegy kedvezmény, a távoktatásira semmilyen.
2014. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Értsd meg, hogy távoktatásra NEM JÁR utazási kedvezmény. Ennyi.


bkv: nappalis és estis diákkal jár kedvezmény (bkk.hu)

MÁV: nappalis, estis vehet jegyet, bérletet, levelezős csak jegyet (elvira.hu)

volánbusz: nappali, esti, leveleő (volánbusz.hu)


Attól, hogy mákod volt, és eddig csalhattál, ha nem is tudatosan, nem velünk kéne morognod. Eddig is jogtalanul vetted igénybe a kedvezményt.

2014. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem volt mákom és nem morgok,nyugi van :D

Teszek rá,hogy ki mit hisz el abból,hogy mit írok,leírtam egy tényt. Egyébként hogy hozzátegyem ebben a körben dolgozó személy mondta ezt, és ő tudja !

Úgyhogy továbbra is azt mondom erre,hogy szép az ha valaki segíteni szeretne,de ahhoz tudni kellene a választ :D

és pont.

2014. szept. 21. 19:05
 9/29 anonim ***** válasza:

tudod mit, mutass nekem hivatkozást, akár csak egyet is arra, hogy kapsz kedvezményt, jogosan.

Én tudok mutatni arra, hogy nem jár.

Most te jössz, és akkor készséggel elnézést kérek, hogy eddig jogtalanul nem kaptak nálunk kedvezményt a távosok.

2014. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla hivatkozást mutatni,mert mint írtam,egy illetékes személytől kérdeztem meg , telefonon közölte az információt. Mielőtt kiírtam a kérdést,nézelődtem ,kerestem neten ,hogy erről hol van infó ,nem találtam.

Viszont ,az a személy ezt mondta.

És persze,hogy megjegyzem a magam véleményét,ha olyat ír valaki,hogy én nem jogosan utaztam eddig sem,amikor én pontosan tisztában vagyok vele,hogy De igen,jogosan.

A legtisztább az lesz,hogy teljes mértékben megbizonyosodjak ,be megyek személyesen és megkérdezem ismét. Majd küldök hangfelvételt :D .

2014. szept. 21. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!