Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Árvaellátás, családi pótlék...

Árvaellátás, családi pótlék visszafizetése?

Figyelt kérdés
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy ha én elmúltam 19 éves, van egy szakképesítésem.Most szeptemberben ismételten elkezdtem suliba járni, (érettségire) de anyagi helyzeteinket tekintve, ott akarom hagyni, és mennék dolgozni. Ha otthagyom a sulit félév előtt, és írok a Nyugdíjfolyósító ig.nak levelet, hogy nem folytatom tovább iskolai tanulmányaimat, akkor ha pl.: október vége felé ott hagyom és már a kiküldött ellátások át lettek véve ez esetben vissza kell-e fizetni???

2014. szept. 26. 06:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Addig míg tanulsz és úgy veszed fel akkor nem kell vissza térítened.Be mész a folyósítohoz megmondják.De ha jol tudom akkor ha pl.október vége fele ott hagyod noverberben még fel veheted mert mindig az előző hónapit küldik nem az adott hónapot.Pl.szeptemberi családi,árvaellátást októberben kapod meg,az októberit novemberben.
2014. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!