Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen tanultam vendéglátó...

Dudumaci kérdése:

Egyetemen tanultam vendéglátó szakmenedzser szakon. Egy vizsgam visszamaradt es nem tudtam igy zarovizsgazni. Önköltséges voltam. Erre a félévre is akarnak fizettetni velem de a szak megszűnt. Kérdésem hogy jogos-e hogy ki kell fizetnem az összeget?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy segítség kellene. Egyetemen tanultam vendéglátó szakmenedzser szakon és a záróvizsgát egy tárgy hiánya miatt nem tudtam letenni. A szak ebben a félévben megszűnt. A mostani félévben lehet letenni a hiányzó tárgy vizsgáját, azonban ki akarják velem fizettetni erre a félévre is az összeget. Ez jogos, illetve nem csak a hiányozó tárgy vizsgájára kellene fizetem? Mert nem hiszem hogy 126. 000 Ft-ot elkérhetnek csak így, hogy megszűnt a szak és csak egy vizsgát kell letennem.

2014. szept. 29. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ha csak vizsgát vettél fel akkor át akarnak cseszni,

ha van óra abból a tárgyból akkor jogos...

olyan meg megint nincs h megszűnik, max nem indul új generáció, de a régi aki már benn van azt tanítani kell...

2014. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogos a követelésük. Akkor is ha csak vizsga van belőle. Neked be kell iratkoznod egy aktív félévre, amit ki kell fizetned. De legtöbb helyen lehet kérni költségcsökkentést ilyen esetben.
2014. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak vizsgám lenne. Órám nem. Ebben a szakban mi voltunk az utolso csoport akit elindítottak tavaly. Az egyetemen ilyen szak nincs már ettől a félévtől.
2014. szept. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!