Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne koreaiul tanulni...

Érdemes lenne koreaiul tanulni, ha turizmusban fogok dolgozni?

Figyelt kérdés
Ebben az évben vizsgázom, már két nyelvet tudok, már régóta szemezgetem az ázsiai nyelvekkel, és a koreai tetszett meg a legjobban, de nem tudom mennyire számít ez az országban, úgy értem, szerintetek hasznát venném a nyelvnek valahol?

2014. szept. 29. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Itthon? Semmi értelme. És nagyon a turizmutanulásnak sem
2014. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A turisztikának van értelme szerintem, csak olyan nyelveket kell hozzá tanulni, amivel biztosan felvesznek, mert hiány-nyelvnek tekintik, például az orosz ilyen :)De nem az volt a kérdés, hogy az alapszakmának van-e értelme, hanem a nyelvnek. Azért köszi
2014. szept. 29. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam azt, mert ott végeztem és tudom. De mindegy.
2014. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is turizmus szakon vagyok, ebben az évben végzek, már van munkám, tehát én is azért mondom, hogy el lehet helyezkedni vele, mert nekem is sikerült és még jó pár csoporttársamnak. De mindegy.:)
2014. szept. 29. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy. De a koreaival tényleg nem mész sokra itthon. Német, angol, orosz, francia, esetleg a spanyol meg az olasz. Ezek közül nyilván az angol az, amelyiket beszéled. Hobbiból amúgy azt tanulsz amit akarsz, ha az érdekel és a másik 2 európai nyelvet erős középfokon műveled, akkor a koreai is jó mellé.
2014. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
angolt és oroszt beszélek, úgy gondolom a német-francia-spanyol nyelveket tanulják elegen, ezért próbálkozom olyan nyelvet találni, ami "keresett" legalábbis kevesen beszélik és szükség lenne rá, de hát nincs sok sikerem.. mandarint nem szeretnék tanulni, pedig az az egy ázsiai nyelv van, ami úgy néz ki hogy jól jönne..:( no, azért köszi a tanácsokat
2014. szept. 29. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Európán belül mardsz és ragaszkodsz a turizmushoz, hidd el, nincs nagyon a koreainak értelme. Nagyon jó lenne a német, aki angolul vagy oroszul nem beszél és turista, az 100%, hogy a németet megérti.
2014. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!