Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek? Itt...

Nem tudom mit tegyek? Itt technikus vagy külföldön mosogatás? 18/f

Figyelt kérdés
Gépgyártástechnológiai technikusnak tanulok jelenleg, ami 2 éves de nem érzem benne jól magam. Maradjak itt vagy menjek ki németbe konyhai kisegítőnek? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 1. 22:54
 1/5 anonim válasza:
Technikus. Megtanulsz németül, és kint ezzel helyezkedsz el.
2014. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy szakma legyen a kezedben, könnyebben boldogulsz kint is, és itthon is, ha esetleg később visszajössz. Meg amúgy se hiszem, hogy mosogatásból akarsz megélni életed végéig.
2014. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mosogatás mindenhol borzalmas,hiába magasabb a fizetés de 10-12 órát állni büdös,koszos edények mellett külföldön sem jobb. Nem tudsz esetleg szakmát váltani? :) Ha nagyon szeretnél mehetsz vele külföldre,esetleg egyetem? Mi érdekel?
2014. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/ a szakma nem rossz, inkább a hellyel van a gond :/
2014. okt. 2. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor menj át másik iskolába ugyanezt tanulni :)
2014. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!