Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alapképzésről hogyan lehet...

Alapképzésről hogyan lehet átmenni egy másik alapképzésre 3 félév után?

Figyelt kérdés
Mérnöknek tanulok, az első félév még tetszett is, de aztán bejöttek a szakmaibb jellegű tárgyak és rájöttem, hogy én nem ezt szeretném csinálni egész életemben. 3. féléves vagyok, ha januárban kiiratkozom az egyetemről nyugodtan jelentkezhetek másik szakra?(NKE-Rendészeti Karra)? Nem kell visszafizetnem semmit?(Állami támogatotton vagyok)

2014. okt. 4. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
44%

Nem lehet átjelentkezni egyik egyetemrőla másikra, Minden a felvin keresztül megy, új felvételieljárás stb. Tehát ha nem indul keresztfélévben az a szak,amire szeretnél átmenni, akkor majd csaka szemptembei képzésre jelentkezhetsz.

Nézd meg a felvin, mert a februárban induló képzések már fent vannak és akkor be kéne adnod a jelentkezésedet.

Nem kell semmit visszafizetned csak a támogatott féléveidből 3 év off. Egyébként semmi gond.:)

2014. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!