Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanulók voltatok?...

Milyen tanulók voltatok? Milyen volt a Bizonyítványotok? Buktatok meg valamiből?

Figyelt kérdés
Nekem egy hármasom volt, négy négyesem a többi ötös. Szerintetek ez jó bizi?
2010. jan. 22. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor, melyik suliban? Általános, középsuli, egyetem?
2010. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
en tiszta otos voltam vegig mindenhol!de nem azert mert allandoan tanultam,egyszeruen konnyen megy nekem a tanulas...:000)))de persze ez jo bizi lesz neked,ha te is igy erzed!az a fontos hogy te jol erezd magadat!
2010. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
inkább általános iskola érdekelne
2010. jan. 22. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Általánosban végig kitűnő. Gimiban már akadt mindig 3-4 négyes.
2010. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%

Nem vagyok jó tanuló de az én osztályomban az átlag 1,9volt vagy mennyi.... és osztályelső lettem. 2.5-ös átlaggal. A szakma miatt járok ide, mielött valaki megkérdezné, hogy mitkeresek itt:D...

Ja igen.... fizikából meghúztak XD

2010. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pff na én általánosban elég változó. Amit szerettem (magyar, angol) abból 4-5-ös, ami semleges volt az 3-4-es (pl. töri), amit utáltam (úgy mint matek, kémia, fizika) azokból meg 2-3-as. Kitűnő sosem voltam. Gimnázium első két évében is ezt a tendenciát folytattam, plusz akkor már buktam is matekból. Aztán végül átmentem egy másik suliba, ahol az utolsó két évemet végeztem, 12.-ben 4,5-ös átlaggal végeztem és a matekon kívül (ami kettes lett) mindenből ötösre érettségiztem. Szóval én nem hiszem, hogy nagyon sokat számítana, hogy ki hogy tanul általánosban, úgy értem, nem csak a szorgalom a meghatározó, megjöhet az később is. Most az egyetemen is tök jó jegyeim vannak.
2010. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általánosban többnyire jeles rendű voltam, de negyedikben rontottam egy jegyet, mert nem éreztem jól magam az osztályban, viszont ezen csak a következő évvége felé tudtunk segíteni. Magántanulóként a vizsgáim jól sikerültek, és újra jeles rendű lettem. A nyolcadikot egy másik osztályban végeztem.
2010. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!