Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mechatronikai technikus vagy...

Mechatronikai technikus vagy Műszaki (mérnök) informatikus?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemesebb tanulni?(miért?)

Melyikkel könnyebb elhelyezkedni?



2014. okt. 10. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne írd oda, hogy mérnök, mert a mérnökinformatikusokat egyetemen képeznek. IT-s OKJ-ra csak akkor menj, ha IT-s szakközépbe mész, illetve az sem árt, ha utána egyetemre mész, mert amúgy ilyen OKJ papírral semmire sem mész. A külsős iskolák, tehát ahol ömlesztve indítanak képzéseket (tehát a gyermekgondozótól kezdve a IT-s képzésekig) oda nem érdemes menni, mert semmit sem tanítanak ott. Ergo nem kapsz használható tudást, esetleg akkor éri meg, ha már tudsz például programozni és csak követelnek valamilyen papírt amit felmutathatsz, de a te esetedben, ha jól látom ez nem áll fenn.

Szerintem csak egy merő időpocsékolás az egész, én félévet voltam egy ilyen szoftverfejlesztő képzésen, de hihetetlen szutyok volt az egész. Office-al dolgoztunk, meg egy rakat rendszergazdai óránk volt, illetve még gazdasági óránk is volt.

Nagyon nem ajánlom.

2014. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!