Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki fizetett már szakdolgoz...

Valaki fizetett már szakdolgozatért, mennyibe kerül az ilyen?

Figyelt kérdés

találtam ezt az oldalt. van ott ajánlatkérés, de egyelőre elég bizalmatlan vagyok ilyet kiadni.


az érdekelne, hogy aki csinált már ilyet, kb mennyibe került. nagyvonalakban. 10 000? 50 000? 100 000? mert ugye nem mindegy. esetleg tapasztalatokat is szivesen fogadok.


2014. okt. 12. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:

a cim lemaradt


[link]

2014. okt. 12. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes dolgok ezek. Diploma? :D
2014. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, tudom. nem is kezdtem el magyarázkodni, és nem is akarok. de röviden. heti 3 napot ingyenes szakmai gyakorlaton vagyok, a maradék 4-ből minimum 3-at dolgozom, hogy el tudjam magam tartani.

így elég nehéz.

2014. okt. 12. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom neked, hogy ne kockáztass!

Heti egy napod van, gondolom azt pihenéssel töltenéd. Találj ki valami frappáns, mégis könnyen kidolgozható témát, keresgélj szabadidődben az interneten. Nem nagy dolog megírni egy szakdolgozatot, ha jó az indulás. Persze, nehéz ez, én szakmai gyakorlat alatt írtam meg a nagyját, de megoldottam. Olyan ötös lett, mint a huzat. Csak akarni kell megcsinálni!

2014. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!