Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az eltérő IQ tesztek eredménye...

Az eltérő IQ tesztek eredményeinek mi az oka, melyik a mérvadó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Időnként kíváncsiságból szoktam csinálni IQ tesztet, körülbelül félévente jön rám (ha két hasonló tesztet töltök ki, akkor kivárom a félévet azért, hogy "hiteles" legyen, ne tudjam bemagolni a feladatokat). Az első tesztnél, ahol be volt kapcsolva a tv, voltak bent a szobában, amikor írtam - ergo nem tudtam koncentrálni -, meg el voltam foglalva mással is, gyengébbre sikeredett, mint az, amit rá fél évvel csináltam csukott ajtó mögött és csöndben. Melyik a mérvadó ez esetben, az alacsonyabb, vagy a magasabb? Elég nagy a differencia, és ezt több IQ tesztnél is tapasztalom.

Nagyon szépen köszönöm, ha válaszoltok :)


2014. okt. 12. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik netes teszt sem mérvadó.
2014. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozok az első válaszolóhoz, meg még szerintem attól is függ, hogy milyen a teszt, kimondott olyan oldal, ahol szinte csak ezzel foglalkoznak, mellékelnek írásokat stb. vagy egy oldalon a reklámokba találtad és kész.
2014. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Egyik teszt sem mérvadó + az IQ önmagában sem mérvadó. Logikai feladatok megoldásán alapul, amelyek tanulhatók.
2014. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a Mensa IQ tesztjét töltöttem ki, és ott jött ki 2 különböző. De majd egyszer elmegyek egy hivatalosra is.
2014. okt. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!