Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék Képzőművészeti...

Szeretnék Képzőművészeti iskolába menni, mert nagyon szeretek rajzolni és szeretem a művészetet de nem tudom. Hogy utána milyen álláslehetőségeim lehetnek. Valaki esetleg meg tudná mondani?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 20:07
 1/4 anonim válasza:
Az attól függ milyen szakra szeretnél menni!? Mert minden szaknak lehet a rajz az alapja, és ez attól függ!..
2014. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha kimondottan rajzolni szeretsz akkor válassz olyan iskolát ahonnan továbbmehetsz grafikusként ,mert az áll a legközelebb a témához és azon belül is tágas a választék állás szempontjából.
2014. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
leginkább játék grafilusnak szeretnék menni
2014. dec. 7. 12:17
 4/4 anonim válasza:

Én is grafikusnak készülök,fel is vettek vizuális kultúra szakra, azt kell mondjam nem lesz könnyű ezzel munkát találni. Játék grafikusként itt neked meg aztán végképp!

Tehetség kell a grafikusihoz különben még ha egyetemre mész sem biztos, hogy felfigyelnek rád. Rajzolj minél többet, majd pár év múlva jobban is ráállhatsz a témára, ha nem változik a véleményed.

Egyébként, szabad megkérdeznem hány éves vagy?

2015. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!