Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol tudnék ilyen...

Asanisi kérdése:

Szerintetek hol tudnék ilyen körülmények közt elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Harmadéves anglisztika szakos hallgató vagyok. Úgy érzem jó választás volt mindig is szerettem nyelvet tanulni, és a szakomon a nyelvképzés mellett, foglalkozunk magával az angol illetve amerikai kultúrtörténettel ( irodalom, történelem, egyéb művészetek stb) Nagyon szeretem. Sajnos azonban egészségügyi okok miatt, ( orvoshoz járok szívritmuszavar miatt), passziváltatni fogom a félévemet, de lehet a következő félévet is, ha nem stabilizálódik az állapotom. Remélem azért erre nem kerül sor. A diplomát egy év-el később tudom csak reményeim szerint megszerezni. Viszont nem szeretném hogy semmittevésből menne el fél év, amíg nem megyek vissza az egyetemre. Szeretnék valamit dolgozni, főleg nyelvi területen. Van egy érettségi diplomám, kettő felsőfokú nyelvvizsgám olaszból és angolból (ecl) plusz az emelt szintű angol érettségi. Szerintetek van esély rá, hogy így el tudnék valahol helyezkedni? Tényleg nem szeretném ha semmibe menne ez a félév.

2014. okt. 18. 11:58
 1/1 szabina555 ***** válasza:

biztos el tudsz helyezkedni, rengeteg helyre keresnek fordítót, idegen nyelvű ügyfélszolgálatost (telefonosat főleg).

viszont vigyázz magadra, az egészséged legyen a legfontosabb! (hasonló problémám volt/van, így tudom milyen ez..) kitartást és sok szerencsét :)

2014. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!