Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem bírok már tanulni, nem...

Nem bírok már tanulni, nem bírok leülni és bemagolni a dolgokat, pedig egy erős gimibe kerültem és van elvárás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
minden nap este 9 után tanulom meg a dolgokat. egyszerűen, délután csak ülök a könyv fölött. este is csak azért, mert bepánikolok mert mindjárt vége a napnak és nem tudok semmit. pedig ötös tanuló voltam, és az akarok maradni, nem bírom.. nem bírok már tanulni, ma kivételesen délután tanultam, de mostanra meg már el is felejtettem. és csomó mindent csak most fogok megtanulni. kész vagyok, elfáradtam, már nem motivál a jövőm, fizikailag rosszul esik és megerőltető a tanulás

2014. okt. 19. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Amikor ilyen korú voltam, és én is így vélekedtem, akkor anyukám mindig azt mondta, nem baj lányom, utcaseprőre is szükség van.:)
2014. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Hány éves vagy gyere el hozzánk a baromfigyárba dolgozni ! Énse szeretem tanulni ugyan mi értelme is van csomagolni a csirkehúst sokkal jobb.
2014. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
aha, szerintem nem értitek mit írtam. eddig nagyon keményen dolgoztam és egy nagyon erős gimibe jutottam, itt nem bírom a hajtást, ezért módszereket szerettem volna kérdezni, hogy hogyan javítsak a dolgon. erre ilyen válaszokat kapok... legalább ha a kérdésre válaszoltatok volna és nem kritizáltatok volna.
2014. okt. 21. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Talán az a baj, hogy túl nagy igényeket támasztasz magaddal szemben.

Írtam néhány dolgot priviben, talán segítségedre lesz.

2014. okt. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm!
2014. okt. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!