Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne így belevágni?...

Érdemes lenne így belevágni? (emelt infó)

Figyelt kérdés

10.-es vagyok. Azon gondolkodom, hogy megpróbálkozzak-e egy emelt infó érettségivel májusban. Sajnos csak heti egy órám van. Mindig ötös voltam, tavaly volt egy db négyesem... google keresésből >.< xD. 7-8.-ban heti 2 órám volt. Mindenképpen szeretnék majd érettségezni infóból. Azért gondolom, hogy ebben a tanévben kellene, mert jövőre az angolra szeretnék koncentrálni. Már elkezdtem programozni (Free Pascal-ban). A középszintre nem akarom pazarolni az energiám, ha már befektetek valamennyit, akkor legyen emelt, különben is, a középszint feladastaorai a kisujjamból mennek.

Meg lehet tanulni otthon programozni? Szerintetek érdemes megpróbálni, vagy várjak egy évet, és vegyem fel faktnak? A tanárommal mostanában nem tudtam még beszélni, az osztálytársaim pedig le akarnak beszélni...


2014. okt. 22. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

hát 12. előtt nem sűrűn szoktak emelt infókat csinálni.. kell hozzá még tudni excel,adatbáziskezelés, meg a többi officeprogit kicsit jobban.

Pascal jó választás, de tanárral beszélj hogy tényleg mik kellenek. Viszont magában az infó órák nekem régen nem sokat segítettek, a tanár kivetítőn magyarázott minden programozási tételt, + kivetítőn programozott, mi meg másoltuk, annak nem volt értelme... Saját magadnak kell otthon sokat gyakorolni, ha már megtanulod hogy működik pl 10 parancs, mire jó, abból rengeteg mindent lehet kombinálgatni... Le lehet tölteni korábbi érettségi feladatokat+megoldásokat programozáshoz, az talán segít...


Elmélet az egyá

2014. okt. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fasza nyomtam véletlen 1 entert. Az elmélet szóbeli rész egyáltalán nem nehéz, csak be kell magolni egy könyvből az egészet, majd tanárod biztos tud javasolni...
2014. okt. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg - nem veszítesz vele semmit
2014. okt. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!