Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrségi felvételin kizáró...

Rendőrségi felvételin kizáró ok lehet-e?

Figyelt kérdés
A rendőrségi szakközépiskolába szeretnék jelentkezni! A felvételivel kapcsolatban azon belül is az egészségügyi kizáró okokról szeretnék tudni pár dolgot személyemben! 1: Az urológiai vizsgálaton át engednek-e ha kiskoromban heresérv műtétem volt és az miatt az egyik herém elhaltnak tekinthető (kisebb) 2:allergiás vagyok de ez csak 2-3 hétig zavar egy évben (orrfolyás) 3:kontaktlencsém van (-2 és -2,50) Hozzáteszem ezeken kívül nem hiszem hogy akadály lenne a felvétel során (fizika, pszhihológia, műveltség) Mindezek kizáró okok lehetnek-e, mert ez így elég sok minden?

2014. okt. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de nem tudom pontosan azonban nem hinném, hogy mindenről tudni kéne. :D A kontaklencsét mond el, de a hereműtétet egyszerű eltitkolni.
2014. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert, de ebben az evben szeretnel jelentkezni? :)
2014. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem kizáró okok.
2014. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is csak remélni tudom hogy nem kizáró okok meg szerintem egyáltalán nem akadályoznának a munkában. Igen ebben az évben, de még csak tervezem mert egyébként most végeztem az iskolával a szakmámban dolgozom csak annyira nem jön be.
2014. okt. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!