Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi megtekintésre...

Érettségi megtekintésre meddig lehet menni?

Figyelt kérdés
November 3-án lesz . De azt nem írták , hogy mettől meddig lehet menni. Nekem fél 4-ig iskola lesz és úgy 15:50-re érnék oda ahol a megtekintés lesz. Ilyenkor még meg lehetne nézni?

2014. okt. 27. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha felhívnád az iskolatitkárt és megkérdeznéd...
2014. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom,hogy minden suliban azonos-e, de pl nekünk 8-16:00 óráig lehet menni..

2014. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8-4-ig szokott lenni, de tényleg érdemes rákérdezni, és szólni nekik, hogy az utolsó pillanatban érsz oda. De jobb lenne, ha előbb eljönnél az iskolából, hogy ne csak a pontokat tudd megnézni, hanem rendesen a javítást is.
2014. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit off: Engem az érdekelne,hogy mi van akkor, ha nem tudok elmenni aznap? :/ Ilyenkor meg lehet nézni másik napon is?
2014. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

És az véletlenül nem tudjátok , hogy ha a kormányhivatal szervezi az érettségit akkor ebben az esetben is az iskolát kell felhívni vagy kormányhivatalt?

2014. okt. 27. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:

4-esnek: nem lehet máskor. Ha nagyon jóindulatúak, akkor talán megengedik, de idegen iskolánál erre kicsi az esély.

Ahol van a megtekintés, oda kell telefonálni.

2014. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ :) Hát ez elég rossz hír :/
2014. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!