Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlati hely váltása, mi...

Gyakorlati hely váltása, mi jogon szólhatna bele?

Figyelt kérdés

Egyik lány barátom aki régebben váltott éttermet, és aki intézi a suliban ezeket a papírokat, osztályfőnöke, az megfenyegette, hogy a mostani helyre jöjjön, ahova én bekerültem, de mégsem olyan, ahogyan mondták. Szóval most váltunk, tegnap felbontottuk a szerződést, a mai nap pedig megírtuk az új hellyel.

Régebben mondtam a tanárnak, hogy váltani szeretnék, mert hát itt semmi esélyem megtanulni a szakmát, persze nem ilyen szavakkal, de ő szóhoz sem engedett jutni, meg beégetett mindenki előtt, hogy, mert ez azért van mert lusta vagyok, meg ilyenek, aznap meg is feleltetett ilyen flegmán szólított fel, pedig a mostani helyen én voltam a legügyesebb, rám bíztak mindent, de hát nekem ez nem elég.

Szóval állítólag nagyon kiakadt, ha el kezd fenyegetni, szivatni mit csináljak, meg mi jogon teheti meg ezt?



2014. okt. 29. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesen és udvariasan hozd a tudomására, hogy tisztában vagy vele, hogy neki anyagi érdeke fűződik ahhoz, hogy a diákok ott töltsék a gyakorlatukat DE te sokkal többre vágysz és ha ez neki nem felel meg, akkor kényelen leszel a szüleiddel beszélni, hogy ezt az anyagi ellentételezés dolgot beszéljék meg az igazgatóval és hagyd ott.
2014. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az iskolát? Azt nem fogom otthagyni egy ilyen tanár miatt.
2014. okt. 29. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz????

Elolvastad, amit írtam?

Ki mondta, hogy hagyd ott az iskolát? Még csak szóba sem került.

2014. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát mivel leírtam, hogy már felbontottam a szerződést, és az új helyen már megkötöttük.

Én csak így tudtam értelmezni amit írtál.

2014. okt. 29. 20:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó jó tényleg bocsi, csak közbe még van 1000 dolgom
2014. okt. 29. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a szivatásokat akarod elkerülni, nem?

Erre írtam neked, hogy nyugodtan mondd meg neki, hogy tisztában vagy vele miért akarja mindenkire rátukmálni azt a gyakorlati helyet...blablabla....


Am én sem gyikozom egész nap.... csak úgy vagyok vele, ha valaki feltesz egy kérdést akkor választ vár rá. :)

2014. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt értettem, csak már tele a fejem mindennel :D

Amúgy köszi a választ.

Az a furcsa benne, hogy a kedvenc tanárom az egyenessége miatt, erre meg ilyen, de amúgy jól mondod, volt ott egy ismerőse, séf, de már elment onnan pár hónapja.

2014. okt. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!