Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kriminológus képzettséggel...

Kriminológus képzettséggel lehet esélyem külföldön dolgozni, pl. Brüsszelben az EU valamelyik intézményében?

Figyelt kérdés

Nyelvszakot végeznék (ELTE -orosz), mellette igazságügyi igazgatásit (PTE) levelezőn, és aztán mennék kriminológia mesterképzésre. Elég sokrétű nyelvismeretre vágyom, ha minden jól megy, beszélni fogok angolul, németül, oroszul, lengyelül, norvégul és franciául.


Vannak itt hozzáértők? Szerintetek erre milyen lehetőségeim lennének, mit kellene tennem az ügy érdekében?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. okt. 31. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lenne, sőt van!!
2014. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De szuper, ennek örülök. :) Köszönöm a választ!

Valaki ki tudná fejteni, hogy hogyan kellene elindulnom? Jó így, ahogy kitaláltam, vagy túlságosan necces, pl. egyszerre végezni egy jogi és egy nyelvi szakot?

2014. okt. 31. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gond hogy egyszerre végezed a két szakot (én is ezt tettem, és simán megcsináltam csak és más szakokat), csak jól össze kell egyeztetni a vizsgákat, és előtte való felkészülési időt. Szóval ismétlővizsgára nem nagyon van lehetőséged, mert nem fér bele az időbe.

Mihez hogy fogjál? Külföldi munkakereséshez?

Hát igazságügyi szak után ELTE kriminológia, jól tanulsz, TDK!!!! pályázgatsz, és ennyi nyelvtudással biztos sikered lesz hamar...

2014. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! :)

Akkor remélem, hogy minden összejön majd. :)

2014. okt. 31. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazságügyi igazgatási szak az hakni, simán be tudsz vállalni mellé egy másik szakot!
2016. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!