Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítesz az idei középiskolai...

Segítesz az idei középiskolai felvételivel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Előre is kérném, hogy olyan írjon, aki ért is hozzá, pl tanár, vagy aki hallott vmit.

Arról van szó, hogy többször is hallottam már a rádióban/TV-ben, hogy visszavonják az idei matek felvételit. Ugyanis tényleg túl nehéz volt. Vagy pedig nem veszik számításba. Igaz ez?

Én személy szerint örülnék neki :) de ha tévedek, bocsánat.


2010. jan. 26. 14:33
 1/5 anonim válasza:

Én még nem hallottam hogy visszavennék de tényleg nem lenne rossz mert irtóra elcsesztem...bár én nem hinném h visszaveszik max nem veszik számításba

14L

2010. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ki van zárva hogy visszavonják.

Már csak azért is mert szigorú határidők vannak, és nem lehetne pótolni.

Ha nehezebb, attól még felvehetnek középsuliba, nincsen konkrét ponthatár hogy eddig és netovább.

Olyan mint az érettségi, egyik évben nehezebb, másik évben könnyebb. Mivel nehezebb feladatok esetén alacsonyabb az átlagpont, kevesebbel is felvesznek.

2010. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

amúgy meg nem lenne fer a korábbi ill a következő évek felvételizőivel szemben sem

2010. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi!

De tényleg ezt mondták a rádióba, hogy az ország egyik legnevesebb matektanárja oldotta meg 45 perc alatt ami ugybár képtelenség dikákoknak.. Szóval elég rossz volt :S


Még jöhetnek kommentek :) Ment a zöld kezecske.

2010. jan. 26. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem írtam most, de hallottam hogy a magyar viszont eléggé könnyű volt. Lehet így találták meg az aranyközéputat,hogy az egyik könnyű a másik nehéz:))
2010. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!