Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az aki tenne nekem egy...

Ki az aki tenne nekem egy óriási szívességet és kiszámolná a pontjaimat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a felvi.hu-n próbáltam már vagy milliószor de sajnos az oldal úgy van megcsinálva hogy ne tudjak a pontjaimról csak arról hogy hova vennének fel az eredményeimmel... mondhatom jól meg lett csinálva fogadok hogy direkt ne lehessen kiigazodni az oktatási rendszeren... -.- Nos az volna a kérdésem hogy volna olyan kedves valaki segíteni? Privátban leírom az eredményeimet és ha kiszámolná nagyon hálás lennék :) sokat segítene :) kérek minden olyan kommentelőt aki nem ide valót írna ne tegye :) köszi

2014. nov. 2. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted
2014. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt egy másik pontszámító kalkulátor: [link]


A felvin azért kell beírni, hogy hová jelentkeztél, mert minden szakon más és más pontjaid lennének. Pl ha germanisztikára mennél, és van egy 90%-os emelt matekod, de emelt németed nincs, akkor az emelt matek senkit nem érdekel, hiába jön ki 420 pont pl egy mérnöki szakon, lehet germanisztikán csak 280 pontod lenne.

De nyugodtan írd meg privátban az eredményeidet.

2014. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anélkül nem lehet pontot számítani hogy a célintézményt ne ismernénk.A felvi.hu-n direkt így van megcsinálva hogy úgy számítsa ki hogy mondjuk,a germanisztika szakra előnyösebb legyen neked.
2014. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem de csak az alap pontjaimat akartam számolni :) köszönöm a segítséget :)
2014. nov. 2. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!