Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen CUKRÁSZnak lenni?

Milyen CUKRÁSZnak lenni?

Figyelt kérdés
ugy értem nehéz munka? nincs szakmám,és még mindig nem találtam meg mit szeretnék csinálni. elég az hogyha otthon megvan bennem a lelkesedés az állandó sütéshez? még akkor is ha kudarcok is érnek? ez az egyetlen amit szivesen,örömmel végzek,kikapcsol. de ha belegondolok,egy munkahelyen csak a gépek dolgoznak helyettünk,nekünk pedig biztos jó állóképesség kell. ha esetleg feljebb szeretnék lépni a mestercukrász szakmához,akkor az mennyivel lenne másabb? a tb-n is figyelem ezeket a műsorokat,és vannak olyan sütik amik nem igazán tetszenek. de ha lenne karrierem,akkor csinálnék egy cukrászdát,mundjuk olyat ahol egészséges édességek lennének..

2014. nov. 2. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Biztosan jó! - megeheti a selejtet, ami istálló-takarítóról nem mondható el.
2014. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azért szeretnék az lenni,h egyek,hanem mert szeretk itthon sütni
2014. nov. 2. 18:22
 3/3 anonim válasza:

A mestercukrászathoz kell vendéglátós középiskolai végzettség, egyetemi végzettség és 5 év tapasztalat.

Én pont azon gondolkoztam hogy vajon ilyenkor mindenki kiesik aki gimnáziumot végzett, de viszont van okj végzettsége ebből?

2014. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!