Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor kinek kell szólni...

Ilyenkor kinek kell szólni (érettségi)?

Figyelt kérdés
Voltam ismétlő érettségin közép szinten de nem lett meg annyi amennyit szerettem volna. Szóbelire már teljesen felesleges lenne elmennem. Ilyenkor mi a teendő ? Megtehetem azt , hogy nem megyek el rá? És ha igen kinek kell ilyenkor szólni?

2014. nov. 3. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerűen nem mész el. :) Sajnálom,hogy nem úgy sikerült, ahogy tervezted. :( Nem kell szólni senkinek se.
2014. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Azért illik szólni, sőt, írásban jelezni, mert a beosztást úgy készítik el. Emailben a vizsgát tartó iskolának, vagy személyesen beviszed a nyilatkozatot.
2014. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És , ha a kormányhivatal szervezte az érettségit akkor is az iskolának kell szólni vagy a kormányhivatalba kell bemenni és ott intézni ? Mert azért azt én is szemétségnek tartom , hogy most az elnök is odajön meg a tanár is én meg nem is szólok és ott várnak rám feleslegesen.
2014. nov. 3. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az iskolában. Egyébként nemcsak miattad mennek oda, de attól még kellemetlen, ha lyuk van a vizsgában.
2014. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérd el a telefonszámát annak az iskolának,ahol vizsgáznál. Így be se kell menned. A hansúly tényleg nem azon van,hogy megjelensz-e, hanem azon, hogy szólj. :)
2014. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma megtekintésnél szóltam.
2014. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó és te kinek mondtad?
2014. nov. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!