Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt magyar erettsegirol...

Emelt magyar erettsegirol valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvont és nehéz, ráadásul a pontozás is nagyon szubjektív.
2014. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Az én volt faktos tanárom elfogadott kb. bármilyen fogalmazást, ha a feladatnak megfelelő volt (pl. 3 magyar verset kell példának, akkor az van benne és nem 3 külfölsi stb..) és rendesen alá volt támasztva elfogadta. Erre aki a tényleges érettségim javította nem fogadott el valamit, mert nem volt benne a javítókulcsba. Holott az példákat ír csak, de most ezért nem kevés pontot buktam.

Illetve arra felkészülni eléggé kihívás, mert nagyon sok verset, életrajzot, könyvcímet és tartalmat, irpdalmi korszakot, nyelvtant, rímelést stb. kell fejből tudni. 64%os lett, de nekem a szóbeli húzta fel, az írásbeli borzalmas volt.

2014. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!