Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha testi tanár szeretnék...

Ha testi tanár szeretnék lenni, akkor informatikát mint második szakirányt lehet választani?

Figyelt kérdés

#oktatás #tanár #sport #informatika #testnevelés #tesi tanàr #testnevelõ tanàr
2014. nov. 6. 00:39
 1/5 anonim válasza:
Igen, azt választasz, amit szeretnél, ha minden igaz. Elég gyakori szokott lenni a tesi-infó vagy infó-tesi páros. Én most azon gondolkodom, hogy az infó mellé mit válasszak. :D Na de majd kitalálom :d Neked is sok szerencsét! ;)
2014. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Illetve kitartást. :)
2014. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vàlaszod! Megnyugodtam, mert nekem a kosàredzõm azt mondta h szerinte nem lehet és biztosra akartam menni.. végre nagynehezen eldöntöttem azt hogy végül tanàrnak àllok.. :D

Köszöm és sok sikert a tovàbbiakban neked is :)

vàlassz tesit te is :D vagy rajzot, de elég gyakori a matek is

2014. nov. 8. 01:40
 4/5 anonim válasza:
Jajj, hallod én is sokat gondolkodtam, hogy most menjek vagy ne menjek, miközben ráébredtem, hogy csak vesztegetem az időmet és ebbe fogok beleőrülni. Mert már igazából régóta dédelgettem ezeket az álmokat, de csak most határoztam el magam, hogy akkor én most belevágok, végig csinálom, nem érdekel az a 6 év. :D Nem akarom úgy leélni az életem, hogy nem vagyok boldog ez miatt és csak azt kérdezgetem magamtól, hogy mi lett volna, ha...? :D Nem tudom, nőként valahogy jobban vonz a dráma és tánc, illetve a filozófia, etika. De eléggé problémás vagyok, mert az infón kívül más nem nagyon érdekel, de tanítani mindenképp szeretnék, így hát persze muszáj lesz kitalálnom valamit. :D Választanék én tesit, csak attól félek, hogy a szekrényugrásból bukfencezés lenne, rajzórán meg maximum pálcikaember XD fejjel. Matekot meg inkább nem is mondanám. Szerintem a saját órámon elaludnék, mint a Rossz tanár című filmben a csajszi. :D
2014. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

xD én igazából profi sportoló akartam volna lenni, de mikor azt eldöntöttem már idős voltam ahhoz hogy versenyszerűen elkezdjek pl.jégkorobgozni, úszni, röplabdázni :D kosarazom de abból valószínűleg nincs nagy jövője :/ de nagyon szeretem a sportot így mindenképp azzal akarok foglalkozni, tanítani meg soha nem akartam de így jól hangzik xd

Sok sikert ahhoz hogy kitaláld hogy mit válassz mellé :)

2014. nov. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!