Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50kg-os rendőrlány! Tisztelet...

50kg-os rendőrlány! Tisztelet vagy nevetség tárgya lennék?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék rendőr lenni. Látom, hogy Magyarországon nevetséges feltételei vannak ennek. Halasztottam így is egy évet ez miatt mert nem tudom mi tévő legyek. Más nem érdekel! Tudom, hogy amúgy sem tisztelik a rendőröket, sok a korrupt és sorolhatnám mi a baj a magyar igazságszolgáltatással..
2014. nov. 6. 22:19
 1/5 intrepid ***** válasza:
Nem lennél nevetség tárgya. Mindig fiúkkal lennél, és merészelne beszólni valaki neked, az rosszabb lenne neki, mintha a férfi rendőrnek szól be. Viszont vannak olyan intézkedések ahol női rendőr kell, hogy jelen legyen.
2014. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen már, hogy ki mit gondol. Ezt szeretnéd csinálni vagy nem? Szerintem az már rég nem jó, ha emiatt egy éve filozofálsz. Én is rendőrnek tanulok, 160 cm vagyok és alig 50 kg, de vannak még kisebb, törékenyebb lányok is.
2014. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Én is most fogok jelentkezni, és lentről súrolom az 50 kg-ot :) Ennek ellenére vállalom, hogy bárkit földözvágok, ha csúnyán néz rám.

Ne figyelj a negatív dolgokra, a pocskondiázásra és a lehúzásra.

2014. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Sok sikert! :)

Az agresszív embereket sokkal jobban tudja irányítani egy női rendőr, mint egy férfi... Egy alfahím szemében a férfi rendőr amolyan ellenfél, ellenség, megalázó ha parancsolni akar neki... egy női nem.)

24/F

2014. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó,pont hogy az lenne a megalázó,ha nő parancsolna
2016. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!