Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen halasztási indokok...

Milyen halasztási indokok léteznek?

Figyelt kérdés
Ha olyan találok ki, ami nem igaz, azt ellenőrizhetik?
2008. aug. 13. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, elfelejtettem írni, hogy 2 félévet szeretnék halasztani.
2008. aug. 13. 21:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hivatkozz egyszerűen anyagi okokra. Na, azt ellenőrizzék le.
2008. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk már nem is kell megindokolni, csak kitölteni egy papírt, hogy halasztani akarok. (Egyetem). Szerintem tuti nem ellenőrzik, max. a statisztika miatt érdekli őket.
2008. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. aug. 14. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Na!Azért nem teljesen így van.Az előttem szóló már biztos nem elsőéves.Én most kezdem az egyetemet ősszel és úgy tudom,hogy elég komoly indokot,várnak,és az indoklásnál akár iratokkal is alá kell támasztani az állításod.Nem lehet csak úgy halasztgatni.Anyagiakra sem hivatkozhatsz,mert azt pláne ellenőrzik,elsősorban megnézik a családban az egy főre jutó nettó jövedelmet stb.
2008. aug. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző voltam:de lehetséges,hogy ez iskola függő,nekem az ismerősöm mesélte,hogy elég szigorúan vették.
2008. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!