Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények ezekről az iskolákról?

Vélemények ezekről az iskolákról?

Figyelt kérdés

Hunyadi Mátyás közgazdasági Szakközépiskola

Bugát Pál egészségügyi Szakközépiskola

Péter Rózsa Gimnázium

Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola


(Székesfehérvár)


Azok írjanak, aki valamelyikbe jártak/járnak. Bármilyen infónak örülök. Tanárok stb.


2010. jan. 27. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

halihó!

Attól függ, hogy mi a célod a középiskolával.Ha nívós intézményben akarsz tanulni akkor pl. a tópartit választod.A másik jó iskolának az I. Istvánt mondanám.Az összes többi nem sokat ér.Ha mindenképpen szakközépbe akarsz menni akkor a már említett I.István.

2010. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem vennének fel a Tópartiba. :)

Négyes az átlagom. Matek felvételit amennyire csak lehetett, elrontottam, magyar az jól sikerült.


Az I.István tényleg jó? Az nem közepes iskola?

2010. jan. 27. 17:09
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom hogy még aktuális-e a kérdés, de én a Deákba jártam 2009-ben végeztem (igaz nem szakközépben)és szerintem nagyon is jó iskola, még a tanárok is normálisak az igazgató pedig a legrendesebb szigorú meg minden órán feleltetett(töri) de akkor is (persze van 1-2 kivétel)és a színvonal is jó!

Remélem valamennyit segítettem :)

2010. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!