Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel érjem el, hogy betartsák...

Mivel érjem el, hogy betartsák a határidőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A suliújság főszerkesztője vagyok és minden osztálytól min. 1 cikket be kell szednem havonta. Hogyan érjem el, hogy mindenki időben leadja a cikkét és mi legyen a büntetés ha nem teszik. SÜRGŐS!

2014. nov. 12. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelenik meg a cikke, nem írhat többet stb.
2014. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy lehet nem is akarnak írni :$
2014. nov. 12. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden hónapban legyen egy doboz kirakva a folyosón vagy valahol, ahol szavazhatnak a diákok a legjobb cikkre. És a suli év végén kap valami jutalmat azo az osztály, amelyik a legtöbbször nyert. :D Persze nem tudom mennyire tudja finanszírozni ezt a sulitok... de valami fordított napot vagy valamit tarthatna a nyertes osztály. :D

Vagy valami hasonló dolgot találj, ami motiválná őket. :D Annak nincs értelme, ha meg akarod büntetni őket, mert nem írnak semmit. Attól nem lesz népszerűbb az újság, ha egy csomó gagyi cikket közöltök. :)

2014. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egész iskolaújság intézménye felesleges. Nekem a halálom volt, hogy gyakorlatilag egy átírt Bravo magazin volt az iskolaújságunk, mert érdemben semmiről nem tudtak írni, ami ténylegesen érintene mindenkit, mert azt a tanárok úgyis elmondják...
2014. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez a jutalmas dolog nagyon jó, köszönöm! :D

az utolsó válaszolónak pedig: A miénk nem egy átírt Bravo, messze nem. Azért, mert a te iskolád béna volt, az nem azt jelenti, hogy máshol is az, és nem kéne leszólnod anélkül, hogy tudnál róla akármit!

2014. nov. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!