Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Politológia alapképzés és...

Politológia alapképzés és jogi asszisztens OKJ képzés után mehetek kriminológia mesterképzésre?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 23:15
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:

[link]


3 kattintás volt.

2014. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam, de nem értem, hogy működik ez az egész kredites rendszer, még nem vagyok egyetemista. Azért kérdeztem, mert politológiára mennék, és tudom, hogy azt nem teljes kreditértékben vennék figyelembe, kellene mellé jártasság jogi és igazgatási területen is. Ezért gondoltam a jogi asszisztens képzést, de nem tudom, OKJ-t figyelembe vesznek-e. Ezt azért nem 3 kattintás kideríteni.
2014. nov. 17. 16:08
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Bocs, azt hittem, már végeztél, a kérdés ezt sugallta. Figyelembe azt vesznek, amit a linkben látsz.
2014. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az ELTE-re mész politológiára, akkor csak simán felveszel a jogi karról megfelelő értékű jogi, a pedagógiai és pszichológiai karról pedig ugyanígy megfelelő értékű társadalomtudományi és pedagógiai kreditet (10-zel már tudsz jelentkezni, de 20 kell a végére hogy legyen mindkét egységből) és jelentkezel a mesterre. ha nem az ELTE-re mész, akkor nem tudom.
2015. jan. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!