Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemre vihető pontokban...

Az egyetemre vihető pontokban benne van a 10. év végi bizonyítvány is?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, vagy 2 érettségi eredményed duplája után kapod a pontokat. Másik lehetőség hogy az átlagos tanulmányi reredményed utána kapod a pontot, mindig azt veszik alapul amivel magasabbat érsz el.
2014. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs, csak egy természettudományos tárgyé, amennyiben olyat jelölsz be, ami utolsó évben nem volt (földrajz, kémia és fizika ilyen, nálam legalábbis 12-ben már nem voltak).
2014. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.


2. ez nagyon egyedi, egy biosz, kémia, fizika szakosnak végig van, ne magad vedd alapúl.

2014. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Nem tudom, én idén jelentkeztem, akkor sehova se kellett feltölteni a 10. év végit, az biztos. Én sima gimibe jártam, humán tagozatra, a természettudományos tárgyak 2, illetve 3 évig voltak. Az illető nem írta, milyen suliba jár. De ha még jól emlékszem így fél év távlatából, a 11-12. év végi és az érettségi volt, amit fel kellett tölteni jelentkezéshez.
2014. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az utolsó 2 év számít + érettségi pontok, de ha elég jó érettségit írsz abból a 2 tárgyból amit követelnek a felvételihez, akkor csak azt számítják be duplán + a többletpontokat.
2014. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!