Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik weboldalon találhatnék...

Melyik weboldalon találhatnék kitöltött érettségi feladatlapokat régebbről?

Figyelt kérdés

Csak olyan oldalakat láttam eddig, ahol a feladatlap és a megoldókulcs külön lapon volt, és ngyon nem jó úgy átnézni a feladatokat. Az Eduline-on csak egyet találtam, ami rendesen ki volt töltve ceruzával, és úgy szkennelték be. Ilyeket keresek, hogy könnyebben átnézhessem a feladatokat.


Köszönöm!!!

17/L


2014. nov. 19. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Amik kézzel vannak beírva, azok nem hivatalos megoldások, így könnyen tévútra vezethetnek.

Amúgy úgy tanulsz legkönnyebben, ha Te próbálod meg kitölteni és utána ellenőrzöd le, ráadásul így nem is zavarhat, hogy külön lapon van.

2014. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket mind tudom, csak sajnos az a baj, hogy ez rengeteg idő lenne :( És most pont erre az ismétlés fajtára nincs időm...
2014. nov. 19. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!