Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mi szukseges ahhoz, hogy valaki óvónő legyen?

Figyelt kérdés
Csak azert kérdezem, mert nekem is ilyen terveim vannak, és valahol hallottam, hogy ehhez keves zenei kepzettseg is kell!

#képzés #óvónő #zenei képzettség
2014. nov. 20. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alkalmasságihoz alapszinten tudni kell kottát olvasni, és viszonylag tisztán énekelni. A képzés során folyamatosan vannak énekes tárgyak, és meg kell tanulni furulyán játszani.
2014. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól írja az első. Viszonylag tisztán kell énekelni magas ÉS mély hangon is. Alapvető testi alkalmasság is kell, de ha középsuliban tesiztél rendesen, akkor az menni fog.

Van még a beszéd alkalmassági vizsga is, de ha nem kéne logopédushoz járnod, az is menni fog.

Az érettségi követelményeket meg tudod nézni felvin.

Igazából elég alacsonyak az elvárások.

L19

2014. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2014. nov. 21. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!